درباره ما
رزرو هتل از طریق باشگاه آسایش کارت
پس از عضویت در باشگاه آسایش کارت و در اختیار داشتن نام کاربری و گذره واژه از طریق گزینه ورود به دفتر کار در بالای صفحه اصلی اقدام به ورود به دفتر کار خود نمایید.
سپس گزینه رزرواسیون را انتخاب نموده و وارد لیست هتلهای طرف قرارداد شوید.
درباره ما
شبکه آسایش‌کارت حاصل یک دهه فعالیت و تجارب ارزنده در زمینه ارائه محصولات و خدمات رفاهی به سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها، کارخانجات و مجموعه‌های بزرگ در پهنه ایران زمین می باشد. این شبکه با کمک گرفتن از مدیران و کارشناسان خبره در حوزه‌های تخصصی تلاش دارد برترین تامین‌کنندگان خدمات و محصولات را با ارائه نرخ‌هایی رقابتی به مشتریان ویژه خود عرضه نماید. رویکرد نوین شبکه آسایش‌کارت استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات مبتنی‌بر بستری پیشرفته و دانش بنیان به منظور استقرار ابر‌باشگاه خدمات رفاهی و تفریحی در کشور می باشد.

شبکه آسایش‌کارت، نسل جدید فضاهای کسب و کار می‌باشد که دسترسی مشتریان به ارائه‌کنندگان خدمات و تامین‌کنندگان محصولات را به شیوه‌های مدرن ‌تسهیل می‌نماید. الگوی توسعه شبکه آسایش‌کارت منطبق با نیاز مشتریان طراحی شده و نظارت موثری بر نرخ‌ و کیفیت خدمات و محصولات صورت می‌پذیرد.
حضور در شبکه آسایش‌کارت می‌تواند به‌صورت مستقیم و سریع از طریق باشگاه آسایش‌کارت صورت پذیرد، در این صورت اعضای جدید می‌توانند طیف گسترده ای از خدمات و محصولات را به صورت عمومی استفاده نمایند. همچنین به منظور حفظ یکپارچگی و ایجاد ارزش افزوده برای باشگاه‌های فعال در سازمان‌ها و مجموعه‌های بزرگ، امکان ارتباط باشگاه آسایش‌کارت با باشگاه خدمات رفاهی ایشان فراهم می‌باشد.
برای آن دسته از سازمان‌ها یا مجموعه‌های تجاری که علاقمند بر فعال‌نمودن باشگاه اختصاصی با نام و تحت مدیریت خود می‌باشند، ابرباشگاه آسایش‌کارت این امکان را مهیا نموده است تا خدمات جاری خود را در کنار خدمات و محصولات منتخب حاضر در شبکه آسایش‌کارت در قالب یک باشگاه مستقل معرفی نمایند.
سال‌ها همراهی با مشتریان سازمانی که طیف متنوعی از نیازها و شرایط همکاری را داشته‌اند، موجب شده است که شرایط منعطف و متناسب با منافع هر یک از مشتریان در نظر گرفته شود. شیوه های مختلف عضویت، و شرایط انتخابی به منظور پرداخت هزینه‌ استفاده از خدمات باشگاه آسایش‌کارت از سوی هر مشتری قابل انتخاب و مذاکره می‌باشد.
عضویت مشتریان در باشگاه آسایش‌کارت به صورت انتخابی می‌تواند با صدور کارتی جدید اعم از کارت بانکی یا غیربانکی به‌عنوان عضویت باشگاه آسایش‌کارت صورت پذیرد یا اینکه عضویت بدون صدور کارت جدید از طریق معرفی کارت‌های بانکی مشتریان انجام شود.
به منظور تسهیل در پرداخت هزینه‌ها از سوی مشتریان؛ تعاملات مالی در باشگاه آسایش‌کارت می‌تواند به صورت نقدی، اعتباری ویا اقساطی از محل استفاده از تسهیلات بانک‌های طرف قرارداد با شبکه آسایش‌کارت صورت پدیرد.

ارائه‌کنندگان خدمات و تامین‌کنندگان محصولات در باشگاه آسایش‌کارت
شبکه آسایش‌کارت همواره تلاش نموده است تا بزرگترین شبکه خدمات و محصولات رفاهی، تفریحی، گردشگری، سلامت و معیشتی درسراسر کشور را برای استفاده مشتریان مهیا نماید.
• خدمات و سرویس ها
o رستوران و کافی شاپ
o تفریحی و فرهنگی
o ورزشی
o زیبایی
o سلامت و تندرستی
o سفر و هتل
o آموزشی
• کالا و محصولات
o سوپرمارکت و مایحتاج روزانه
o پوشاک و کیف و کفش
o شیرینی و خشکبار
o لوازم خانگی، تزئینی و کادو
o لوازم بهداشتی و زیبایی
o لوازم طبی و عینک
o طلا، جواهرات و زیورآلات
o صنایع دستی و سوغات
o کتاب و اقلام فرهنگی

مزایای همکاری و عضویت در شبکه آسایش‌کارت
شبکه آسایش‌کارت به‌عنوان بازارچه‌ای مدرن و بزرگ، فضای مناسبی برای ارتباط مستقیم مشتریان با ارائه‌کنندگان خدمات و تامین‌کنندگان محصولات فراهم نوده است.

مزایای ارائه‌کنندگان خدمات و تامین‌کنندگان محصولات
• افزایش فروش از طریق معرفی خدمات و محصولات به اعضای باشگاه آسایش‌کارت
• دسترسی مستقیم به مشتریان و حذف واسطه‌ها در بازارهای رقابتی مرسوم
• کارآفرینی و ارتقای کیفیت خدمات و بهبود پشتیبانی محصولات

مزایای مشتریان و اعضای باشگاه آسایش‌کارت
• دسترسی به طیف متنوعی از خدمات و محصولات
• برخورداری از تخفیف‌ها و نرخ‌های تشویقی شبکه آسایش‌کارت
• برخورداری از تسهیلات و شیوه های اعتباری جهت خرید اقساطی کالا و خدمات
• پشتیبانی و افزایش امنیت در خریدهای الکترونیک

استفاده از آسایش‌کارت
کلیه مراکز تجاری عضو شبکه پذیرندگان شبکه آسایش‌کارت مطابق شرایط و تخفیف‌های اعلام‌شده نسبت به ارائه خدمات و محصولات به اعضای باشگاه آسایش‌کارت و خانواده ایشان اقدام نموده و هزینه لازم را از حساب نقدی یا اعتباری معرفی شذه از سوی مشتریان و از طریق ابزارهای پرداخت موجود مانند پایانه فروش، درگاه پرداحت اینترنتی با بارکد اختصاصی شبکه آسایش‌کارت موجود در محل پذیرندگان کسر خواهند نمود.
عضویت در باشگاه آسایش‌کارت
یکی از راه‌های عضویت در شبکه آسایش‌کارت به‌صورت گروهی می‌باشد و کلیه سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی، نهادهای عمومی، کارخانجات، شرکت‌ها و تشکل‌های خصوصی می‌توانند جهت مذاکره و انتخاب شیوه مورد انتظار جهت عضویت در شبکه آسایش‌کارت به ومنظور استفاده کارکنان با دفتر تهران به آدرس خیابان شریعتی سه راه طالقانی خیابان خواجه نصیر پلاک225 واحد1 و تلفن 77645202-021 تماس حاصل نمایند.
مراجع اطلاع‌رسانی و راهنمای شبکه آسایش‌کارت
مناسب‌ترین مرجع برای آگاهی از آخرین شرایط شبکه آسایش‌کارت، پورتال اطلاع رسانی آسایش‌کارت به آدرس WWW.ASAYESHCARD.COM می‌باشد.
مسئولین محترم‌امور رفاهی جهت کسب اطلاعات تکمیلی درخصوص دریافت آسایش کارت کارکنان، می‌توانند با امور واگذاری شرکت به شماره 021-77645202 تماس حاصل فرمایند.

بر طبق اطلاعیه روابط عمومی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره عزیزان برای عضویت در آسایش کارت به موارد ذیل توجه فرمایید:


1-تماس با شماره تلفن های 77500932_77535036


2-واریز وجه فقط به شماره کارت 6037991899658383 یا شماره حساب


109905957005 به نام شرکت مهندسی توسعه فرآیند آسایش


3-دریافت فرم الف از پایین همین صفحه


4-تکمیل فرم های مربوطه


5-مراجعه به آدرس خیابان شریعتی. سه راه طالقانی. خیابان خواجه نصیر طوسی. پلاک225 واحد 3 و تحویل فرم ها به مسئول شرکت


©2023 Asayesh Card, All Right Reserved